Kredi Kartları

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Akbank tarafından müşterilerine sunulan ve adeta tek başına bir marka haline gelmiş olan Axess, kullanıcıların farklı avantajlar kazanmasına neden olmaktadır. Bundan dolayı, söz konusu karta olan ilgi her geçen gün biraz daha artmaktadır. Bu yazımızda Akbank Axess kredi kartı başvurusu ve kartın özellikleri hakkında bilgi vereceğiz.

Axess Kredi Kartı Özellikleri

Akbank’a ait olan Axess, kullanıcılarına farklı avantajlar sağlamaktadır. Bu avantajlar, banka ile diğer kurumlar arasında yapılan anlaşmalara bağlı olarak değişmektedir. Bu anlaşmalar sayesinde özel indirimler, Chip Para kazanma fırsatı, ekstra taksit gibi farklı durumlar söz konusudur.

Bu kart, hemen her yerde alışveriş yapılması mümkündür. Bunun yanında anında kredi, havale, EFT, anında 500 TL, borç erteleme ve taksit gibi özellikleri de bulunmaktadır. Dolayısıyla insanların beklentilerini fazlasıyla karşılayan bir kart olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Bu olumlu özelliklerin dışında kartın yıllık ücretinin 108,5 TL olduğu da bilinmelidir.

Axess Kredi Kartı

Akbank, Axess kartın özelliklerine göre farklı çeşitlerini kullanıma sürmüştür. İnsanlar kendi durumlarına göre bunlardan istediklerini tercih edebilmektedir. Söz konusu kart seçenekleri şunlardır:

  • Axess Gold
  • Axess Platinum
  • Axess Business
  • Carrefour Axess
  • Axess Exi26
  • Axess Temassız

Akbank Axess Kredi Kartı Başvurusu

Axess kredi kartı başvurusu için farklı seçenekler vardır. Bankanın müşterileri internet bankacılığı ve mobil bankacılık üzerinden bu başvurularını rahatlıkla yapabilir. Bankanın müşterisi olmayan kişiler ise bankanın resmi web sitesi, banka şubeleri ve müşteri hizmetlerinden başvuru yapabilir.

Akbank Axess Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Yukarıda başvurunun nasıl yapıldığı anlatıldı. Başvuru yapıldıktan sonra herkese bu kartın verilmesi söz konusu değil. Banka tarafından detaylı bir araştırma yapılmakta ve toplanan bilgiler değerlendirildikten sonra başvuru hakkında karar verilmektedir.

Benzer Yazımız  Akbank Wings Kredi Kartı Başvurusu

Başvurunun değerlendirilmesi esnasında kullanılan farklı kriterler vardır ve söz konusu kriterlerin başında kredi notu gelmektedir. Kredi notu kara listede olan ya da aşırı düşük olan kişilerin başvuruları kabul edilmemektedir. Bunun yanında kişilerin gelirleri ve mevcut kredi kartlarının limitleri de dikkate alınıyor. Yüksek limite sahip olan kişilerin başvuruları da benzer şekilde kabul edilmiyor. Bunun dışındaki kişilerin başvuruları, gelirlerine göre bir limit belirlenerek onaylanmaktadır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün