Kredi Kartları

Alternatif Bank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Alternatif Bank, insanların kredi kartı noktasındaki beklentilerine yanıt verebilme adına farklı seçenekler sunmaktadır. Bunlardan birisi dünya çapında bir kart iken, bir diğeri ise ülkemizdeki en fazla kartlardan birisidir. Farklı bir bankaya ait olan Bonus kart, yapılan anlaşma gereğince Alternatif Bank tarafından da müşterilerine verilmektedir. Böyle insanların bu alandaki ihtiyaçları ortadan kalkmış olmaktadır. Bu yazımızda Alternatif Bank Bonus kredi kartı başvurusu ve karta dair bir takım özellikler hakkında bilgi vereceğiz.

Alternatif Bank Bonus Kredi Kartı Özellikleri

Alternatif Bank Bonus kredi kartı, insanların bu alandaki beklentilerini tam manasıyla karşılamaktadır. Çünkü söz konusu karta üye olan işyerinin sayısı ülke çapında 200.000’den fazladır ve bundan dolayı insanlar, hemen her yerde bu kartla alışveriş yapabilir. Bunun yanı sıra yine yapılan anlaşmalara bağlı olarak bonus para, ekstra taksit ve indirim kazanma gibi farklı fırsatların olduğu da bilinmelidir. Böylece insanlar, harcama yaparken kazanmanın keyfini yaşar. Bu kartın özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

 • Bonus Card ile MasterCard ve VISA ambleminin olduğu her yerde alışveriş yapılabilir. Buna yurtdışı da dahildir.
 • Üye işyerlerinden yapılan harcamalar neticesinde bonus kazanılabilir ve yine üye işyerlerinde söz konusu bonuslar harcanarak bedava alışveriş yapılabilir.
 • Türkiye’nin ilk çipli kredi kartı olan Bonus, güvenlik noktasında son derece gelişmiştir.
 • Program ortakları ya da üye işyerlerinden yapılan alışverişlerde taksit imkanından yararlanılabilir.
 • Bazı alışverişlerde ekstra indirim ve taksit fırsatları sunar.
 • Nakit ihtiyaçlarında da devreye giren kredi kartı, kullanıcılarının ATM’ler üzerinden nakit avans kullanmasına imkan verir.
 • Alternatif Bank tarafından verilen Bonus Card, istenmesi durumunda vadesiz hesaba bağlanabilir. Böylece kredi kartı özelliklerinin yanına birde banka kartı özellikleri eklenir. Dolayısıyla insanlar bunu aynı zamanda banka kartı olarak da kullanabilir. (Banka kartı olarak kullanım sadece Alternatif Bank ATM’lerinden yapılabilir. Farklı bir bankaya ait ATM üzerinden çekilen para, nakit avans kapsamında değerlendirilir.)
 • Otomatik ödeme talimatı verilebilir.
Benzer Yazımız  Alternatif Bank Ek Hesap Başvurusu

Alternatif Bank Bonus Kredi Kartı Başvurusu

Bu karta sahip olabilmek için öncelikle başvuru yapılması gerekiyor. Alternatif Bank Bonus kredi kartı başvurusu farklı noktalardan yapılabilir. Bunlar:

 • Banka şubeleri
 • Bankanın resmi web sitesi
 • İnternet bankacılığı
 • Mobil bankacılık

Alternatif Bank Bonus Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Kredi kartını almak için başvuru yapılması yeterlidir. Fakat bunun için banka tarafından talep edilen evrakların zamanında teslim edilmesi çok önemlidir. Söz konusu evrakların başında nüfus cüzdanı ve gelir belgesi gelmektedir. Ayrıca banka tarafından kapsamlı bir değerlendirme yapılacağının bilinmesi gerekiyor. Söz konusu değerlendirmede müşterilerin kredi notları, gelirleri ve mevcut kredi kartlarının limitleri dikkate alınır.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün