Banka İletişim

Anadolubank Müşteri Hizmetleri 444 5 550

Devlet tarafından çiftçileri ve diğer emekçileri desteklemek için 1961 yılında kurulan Anadolubank, daha sonra ise özelleştirilmiştir. 1997 yılında Özelleştirme İdaresi tarafından satışı yapılan bankanın yeni sahibi HABAŞ Grubu olmuştur. HABAŞ Grubu, toplamda 3 şube ile Anadolubank’ı almış ve daha sonraki süreçte büyütmeyi başarmıştır. Günümüzde büyük bankalar arasında olmasa dahi, bilinen önemli finans kuruluşlarından birisidir.

Anadolubank, kuruluşunda olduğu gibi hale çiftçilere, kobilere ve emekçilere hizmet verme amacı gütmektedir. Bankanın şube sayısı istenilen seviyede olmamasına karşın, internet bankacılığı ile müşteri hizmetlerini etkili bir şekilde kullanmaktadır. İnsanlar, evlerinde otururken bu yöntemlerden istediğini kullanarak, farklı bankacılık işlemlerini yapabilir. Bu durum ise büyük bir kolaylık sağlar.

Anadolubank Müşteri Hizmetleri Üzerinden Yapılan İşlemler

Anadolubank müşteri hizmetleri 444 5 550 numaralı hat üzerinden hizmet vermekte ve insanların isteklerini buradan karşılamaktadır. Müşteri hizmetleri üzerinden bankacılık, kredi kartı, fatura, kredi taksiti yatırma, kampanyalar hakkında bilgi alma, havale, virman ve EFT gibi işlemler yapılabilir.

Bunların haricindeki konular için ise müşteri temsilcisine bağlanılabilir ve daha detaylı bilgi alınabilir. Böylece insanların ihtiyaçlarının etkili bir şekilde buradan karşılanacağını söylemek yanlış olmayacaktır.

Anadolubank Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Müşteri temsilcisine bağlanmak için insanlar müşteri hizmetlerini arar, fakat karşılarında gerçek bir kişi bulmaları bazen zor olabilir. Çünkü bu işlemin kısa yoldan nasıl yapılacağı bilinmediği takdirde, insanlar telesekreter servisi içinde kaybolmaktadır. Bu durum ise insanlar için sadece zaman kaybı anlamına gelir. Anadolubank müşteri temsilcisine doğrudan bağlanma için izlenmesi gereken yol şu şekildedir:

  • Anadolubank müşteri hizmetlerini (444 5 550) arayın.
  • Telesekreter tarafından yapılan bilgilendirmeyi dinlemeden geçmek için “0” tuşuna basın.
  • İşlemler bölümüne geçildiğinde tekrar “0”ı tuşlayın.
Benzer Yazımız  Anadolubank Bireysel İhtiyaç Kredileri

Böylece müşteri temsilcisine sistem tarafından aktarılacaksınız. Fakat müşteri temsilcilerinin tamamının dolu olması durumunda sistem sizi birkaç dakika bekletebilir. Personellerden birisi müsait olduğunda görüşmeye başlayabilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün