Banka İletişim

Denizbank Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 800

Ülkemizde 1997 yılından itibaren faaliyet gösteren Denizbank, yabancı sermayenin sahip olduğu kurumlardan birisidir. Günümüze gelene kadar sermaye sahipleri birkaç defa değişmiş ve buna bağlı olarak banka, verdiği hizmetlerde politika değişimine gitmiştir. Fakat genel olarak müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir hizmet anlayışına sahip olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır. Buna müşteri hizmetleri de dahildir.

Denizbank müşteri hizmetleri, 0850 222 0 800 ya da 444 0 800 numarası üzerinden hizmet vermektedir. Bu numaralar üzerinden yapılacak olan işlemler oldukça geniştir ve insanlar banka şubelerine gitmeden, telefonla önemli işlemlerini yapabilmektedir. Yapılan işlemlerin bir kısmı sistem üzerinden otomatik olarak yapılırken, müşteri temsilcisinden yardım alınarak yapılan işlemler de vardır.

Denizbank Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Müşteri hizmetlerini genel yapısı, insanların sistem üzerinden otomatik olarak işlem yapmasına göre ayarlanmıştır. Bundan dolayı bazı kişiler, müşteri temsilcisine ulaşma noktasında ciddi sıkıntılar yaşayabilmektedir. Zaman kaybetmeden, Denizbank müşteri temsilcisine doğrudan bağlanma için izlenmesi gereken basit bir yol vardır. Bu yolu izlediğinizde, dakikalar içinde karşınızda müşteri temsilcisini bulacaksınız. İzlemeniz gereken adımlar şu şekildedir:

  • Bankaya vermiş olduğunuz cep telefonu numaranızdan müşteri hizmetlerini (0850 222 0 800 ya da 444 0 800) arayın.
  • Sesli yanıt sistemi sizi karşılayacak ve güvenlik için T.C. kimlik numaranızla kartınızın son 4 hanesini girmenizi isteyecektir.
  • Güvenlik adımını geçtikten sonra sırasıyla “5”, “5” ve “0” tuşlarına basın. Bu işlemlerin arasında en az 1 saniye bekleyin.
  • Yukarıdaki adımların sonunda, sistem tarafından müşteri temsilcisine aktarıldığınız söylenecektir.

Denizbank müşteri temsilcisine doğrudan bağlanmak istendiğinde bu adımlar izlenmelidir. Fakat yoğunluğa bağlı olarak müşteri temsilcisinin müsait olmasını beklemeniz gerekebilir. Bu süre genellikle 2-5 dakika arasında değişmektedir.

Müşteri hizmetleri üzerinden yapılan işlemlerin tamamının aynı zamanda Denizbank internet bankacılığı sistemi üzerinden de yapabilirsiniz. Üstelik internet bankacılığındaki seçenekler nispeten daha fazladır. Ayrıca burada, yapılacak olan işlemler hakkında açıklamalar ve bilgilendirmeler de vardır. Böylece işleminiz hakkında merak ettiğiniz soruları buradan da bulabilirsiniz.

Benzer Yazımız  Denizbank Deniz Bonus Kredi Kartı Başvurusu
Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün