• ALTIN (TL/GR)
  969,38
  % -2,27
 • %
 • ÇEYREK ALTIN
  1.580,00
  % -3,81
 • REŞAT ALTINI
  6.340,47
  % -3,26
 • %
 • /TL
  %
 • BITCOIN/TL
  341837,749
  % -2,40
 • BIST 100
  %

ETHEREUM BİTCOİN’İ YIKACAK

ETHEREUM BİTCOİN’İ YIKACAK

deVere Group CEO’su Nigel Green, Ethereum‘un 2026 yılına kadar bir numaralı kripto para birimi olacağından emin.

Ethereum’un zirveye yükselişi “durdurulamaz ” gibi görünüyor”

City A. M. ‘ nin yakın tarihli bir raporuna göre, dünyanın en büyük finansal danışmanlık kuruluşlarından birinin Başkanı olan Nigel Green, Bitcoin konusunda oldukça yükselişe devam ediyor. Piyasa değerine göre mevcut liderin, bu yılın sonuna kadar Nisan ayında 65.000 ABD dolarının hemen altında kaydedilen tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaşacağını veya hatta aşacağını tahmin ediyor.

Ancak, Yeşil bir hatta daha iyimser bir bakış Ethereum, hangi geride Bitcoin farkla beri başından 2021. Bu başarının nedenleri olarak Green, hem ethereum’un faydalı bir varlık olarak değerinden hem de Ethereum 2.0 ve Londra Hard Fork’un getirdiği yükseliş temellerinden bahsediyor:

İlk olarak, Eter-Ethereum gibi potansiyel kullanımı gerçek düzeyi yüksek olan yerli cryptocurrency olduğu platform – akıllı sözleşmeleri için talep geliştirme platformu, böylece ağ değerini vurgulayarak geliştiriciler için bir platform olarak dünya çapında finansal bir yardımcı olarak değil, sadece en var. İkincisi, ethereum ağını önemli ölçüde daha ölçeklenebilir, sürdürülebilir ve güvenli hale getiren eth 2.0’a oyun değiştiren geçiş için yatırımcı coşkusu.

İngiltere Borsasına göre, Flippening zaten tam olarak yürürlükte

İngiltere merkezli kripto Borsası CoinJar, en son blog yazılarına göre, çok sayıda alanda dalgalanmanın gerçekleştiğini zaten görüyor. Son zamanlarda Ethereum‘un işlem hacmi, Bitcoin‘in coinbase’deki işlem hacmini ilk kez tersine çevirdi.

Ancak bu, Ethereum‘un Bitcoin‘i aştığı tek zincir metriği değil. Araştırma platformu BlockchainCenter, Ethereum devriminin ne kadar ileri gittiğini gösteren bir dizi grafiğe sahiptir. Analizlerine göre Ethereum, günlük işlem sayısı, işlem hacmi ve toplam işlem ücretlerinde lider kripto para birimini çoktan çevirdi ve aktif adresleri (%61) ve işlem hacmini (%82) devralmak üzere.

Benzer Yazımız  BinanceCoin (BNB Coin) Nedir?

Ethereum, toplam düğüm sayısı (%37), Google Arama ilgisi (%32) ve tabii ki piyasa değeri (%42.2) konusunda hala geride kalıyor. Eğer mevcut eğilim olsa tutuyorsa, bu sadece bir zaman meselesi olmalıdır.

KAYNAK:cryptocoin.news