• ALTIN (TL/GR)
  974,31
  % 0,49
 • %
 • ÇEYREK ALTIN
  1.590,00
  % 0,19
 • REŞAT ALTINI
  6.379,47
  % 0,73
 • %
 • /TL
  %
 • BITCOIN/TL
  322752,699
  % -0,76
 • BIST 100
  %

HSBC Bank Müşteri Hizmetleri 0850 211 01 11

HSBC Bank Müşteri Hizmetleri 0850 211 01 11

İngiltere merkezli olan HSBC, dünyanın farklı noktalarında olduğu gibi ülkemizde de faaliyet göstermektedir. Daha fazla müşteriye hizmet verebilme adına farklı kampanyalar yapan ve müşterilerine önemli fırsatlar sağlayan banka, bunların sonucunda müşteri kitlesini her geçen gün biraz daha arttırmaktadır.

Ciddi sayıda müşteriye daha etkili bir şekilde hizmet vermek için farklı yöntemler kullanan HSBC, teknoloji tarafından sağlanan kolaylıkları bankacılık alanında başarı ile uygulayan kurumlardan birisi olarak dikkat çekmektedir. Gerek telefon bankacılığı, gerekse de internet bankacılığı üzerinden çok önemli hizmetleri müşterilerine sağlamakta ve insanların sadece birkaç tuşa basarak çok farklı bankacılık işlemlerini yapmasına imkan vermektedir.

HSBC Bank Müşteri Hizmetleri Üzerinden Verilen Hizmetler

Müşteri hizmetleri denildiği zaman hepimizin aklına farklı sorunların çözüldüğü ve bilgilerin verildiği yer gelmektedir. Fakat teknolojiyle birlikte, burada artık önemli bankacılık işlemleri de yapılmaya başlandı. HSBC bank müşteri hizmetleri 0850 211 01 11 hat üzerinden insanlara hizmet vermektedir. Bu numara aranarak bankacılık, kredi, kredi kartı, kampanyalar, hisse senedi, fon yatırımı ve şifre işlemleri yapılabilmektedir. Bu işlemler direkt sesli yanıt sistemi üzerinden yapılır.

İnsanlar, müşteri hizmetlerini aradıktan sonra onları, bilgisayara bağlı olan sistem karşılar. Böylece gerçek bir insan tarafından değil, tamamen bilgisayar yönlendirmesi ve bilgilendirmesi ile işlemler yapılır.

HSBC Bank Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Müşteri hizmetlerinin sesli yanıt sistemi her ne kadar çok gelişmiş bir teknolojiye sahip olsa da bazen yetersiz gelmektedir. İnsanlar bu tür durumlarda direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanmak ister. HSBC Bank müşteri temsilcisine doğrudan bağlanma için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 • HSBC Bank müşteri hizmetlerini (0850 211 01 11) arayın.
 • Güvenlik için istenen bilgilerin girişini tuşlara basarak yapın.
 • Bu aşamadan sonra sırasıyla “1”, “8” ve “4” tuşlarına basın.
Benzer Yazımız  İş Bankası Müşteri Hizmetleri 0850 724 0 724

Yukarıdaki adımların izlenmesi sonucunda HSBC Bank müşteri temsilcisine bağlanacaksınız. Bankadaki yoğunluğa bağlı olarak bağlanmadan önce 1-3 dakika bekletilebilirsiniz. Bu sürenin sonunda, müşteri temsilcisinden istediğiniz konudan yardım alabilir ve istediğiniz işlemleri yapabilirsiniz.

HSBC Bank tarafından güvenlik adımlarının uygulanması bazen “pas” geçilebilmektedir. Özellikle bankaya kaydedilen numaradan yapılan aramalarda bu adım olmayabiliyor. Bu defa, direkt yukarıda belirtilen tuşlara basmasınız gerekecektir.