Kredi Kartları

Odeabank Private Card Kredi Kartı Başvurusu

Ülkemizde faaliyet gösteren bankalardan birisi olan Odeabank, özel müşterileri için özel hizmetler vermektedir. Söz konusu hizmetlerden birisi de kredi kartı seçeneklerinde yer almaktadır. Banka tarafından kullanıma sunulan Private Card, özel olarak geliştirilmiş olup, kullanıcıların beklentilerini üst seviyede karşılayan prestijli bir kredi kartı olarak dikkat çekiyor. İnsanlar, söz konusu kart ile kendilerini ayrıcalıklı hissetmektedir. Bu yazımızda Odeabank Private Card kredi kartı başvurusu ve diğer detaylar hakkında bilgi vereceğiz.

Odeabank Private Card Kredi Kartı Özellikleri

Odeabank Private Card, özel olarak tanımlanan müşterilerin finansal ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirilmiş olup, sıradan bir kredi kartından çok farklı özelliklere sahiptir. Bu özelliklerden bahsetmeden önce, söz konusu kartın rutin kredi kartı işlemlerini de sorunsuz bir şekilde yaptığının bilinmesi gerekiyor. Bunun haricindeki dikkat çeken özellikleri ise şu şekildedir:

  • Seyahat harcamalarında biriken puanlara bakılmaksızın, %10 ya da %15 arasında indirim kazanılmasını sağlar. Söz konusu indirim tutarı, uçak biletlerindeki segmente göre değişkenlik göstermekte ve genel olarak yıl boyunca 500 TL ile 1.000 TL arasında değişmektedir. Söz konusu indirimler, yapılan harcamadan sonra değil, her ayın 5’inde ekstreye yansıtılmaktadır.
  • Anlaşmalı restoranlarda yapılan harcamalarda %30’a varan indirim kazanma fırsatını sağlayan GastraoClub üyeliği, kart sahiplerine direkt verilmektedir.
  • Yurtdışındaki restoranlarda yapılacak 150 TL ve üzerindeki harcamalar için %10 indirim imkanı, Odeabank Private Card tarafından sağlanır. (Aylık en fazla 100 TL indirim kazanılabilir.)
  • Havalimanı transferi ihtiyaçlarında büyük kolaylık sağlayan kredi kartı, kullanıcılarına yılda 3 defa ücretsiz evden havalimanına ya da havalimanında eve transfer imkanı vermektedir.

Yukarıdakilerin haricinde de benzer özelliklere ve avantajlara sahip olan bu kart, insanların beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır.

Benzer Yazımız  Odeabank Bank'O Card Kredi Kartı Başvurusu

Odeabank Private Card Kredi Kartı Başvurusu

Odeabank Private Card kredi kartı başvurusu, sadece banka şubelerinden yapılmaktadır. Diğer kartlardaki gibi farklı seçeneklerin olmamasının nedeni, sadece özel müşteriler için geliştirilen bir kart olmasıdır.

Odeabank Private Card Kredi Kartı Nasıl Alınır?

Başvurudan sonra banka tarafından yapılacak değerlendirmenin olumlu çıkması halinde kart alınabilir. Fakat bu kartın, yüksek gelir grubu için geliştirildiğinin unutulmaması gerekiyor. Farklı gelir gruplarının beklentilerine cevap veremeyebilir.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün