Senetle Para

Senetle Para Veren İkrazat Adresleri, Telefon Numaraları

İstanbul da senetle borç para veren bir kaç ikrazat firmaların adreslerini ve iletişim bilgilerini sizler ile paylaşacağız. Firmaların yetki belgelerini lütfen kontrol ediniz.

 • Yangın ikrazat; adres: Şehit Ahmet Sokak Mecidiyeköy iş hanı numara: 114 – Tel: 0-212-272-22-95
 • Şirinoğlu ikrazat; Tahtakale Eminönü Cağaloğlu Fatih Tel: 0-212-519-35-28

Ankara ilinde faaliyet gösteren senetle para veren yerler olarak ikrazat firmaların adresleri ise aşağıdaki gibidir.

 • Serkan ikrazat; Aşağı Dikmen Turan Güneş Bulvarı Numara: 52 Daire: 7 Çankaya / Ankara – Tel: 0-312-438-56-26

Lütfen sizlere senetle kredi vereceğiz deyip de başta özel kargolar ile PTT aracılığı ile yollanan dosyalar için herhangi bir ücret ödemesi yapmayınız.! Bu durumdan ötürü bir çok arkadaşımız mağdur olmuştur. İlgili firmalar ile kesinlik ile hiç bir bağlantımız yoktur.

 • 2019 senesine damgasını vuran faturalı hatta kredi ile güvenilir bir şekilde kredinizi en aşağıya 3.000 lira en fazla ise 15.000 lira olacak bir şekilde tedarik edebilirsiniz.

Senetle Para Veren Faktoringler Hakkında Bilmeniz  Gerekenler

Senetle kredi bulmaya çıkmışsanız, bunun en büyük nedeni hiç kuşkusuz ki kara listede yada kredi notunuzun düşük olmasıdır. Özellik ile sosyal medya ve bir çok yerdeki reklamlarda senetle para veren faktoringler hakkında çeşitli haber yer almaktadır. Ama emin olun bunların hiç biri doğru değildir. Evet, faktoring firmaları senetlerinizi nakit paraya çevirmektedir. Ancak, kesinlik ile sizlere yada herhangi bir tüccara senet karşılığında borç para vermemektedir. Bu firmaların hepsi BDDK kayıtlı lisanslı bir nevi banka görevi görmektedir. Ancak aşağıdaki faiz tablosunda da yer aldığı gibi sizlere önereceğimiz bankadan kredi notunuz düşük dahi olsa İnternet üzerinden yapılan başvurulara nakit imkanı sağlamaktadır. Üstelik tam 60 ay!

 • Kasım ayın itibarı ile sizlere tavsiye edeceğimiz banka %1.29 faiz oranı ile 60 ay vadeli olarak kredi sağlayan bu bankamız ICBC BANKASI 👈 ‘dır.
 • Banka 15.000 lira için aylık 385,62 TL geri ödeme taksit tutarı çıkarmaktadır. Geri ödenecek toplam miktar ise 23.137,04 TL ‘dir.
 • Bu rakam bana yetmez diyorsanız 20.000 lira çekeceğim diyenlerin 36 ay olarak ödemesi 514,16 TL
 • Daha fazlasına ihtiyacı olanlar için 30.000 TL için 60 ay olarak ödeme miktarı 771,23 TL
Benzer Yazımız  Senetle Para Veren Tefeciler ve Riskleri

Senetle Kredi Veriyorum Diyenlerden Şu 3 Şartı Lütfen Arayın!

Size bizim üzerimizden yada herhangi bir İnternet platformu üzerinden irtibata geçen senetle kredi veriyorum diyenlerden mutlaka bazı kriterler aramalısınız. Eğer bu kriterleri aramazsanız şimdiden çok geçmiş olsun dolandırıldınız.! Bu acı tablo ile karşılaşmamak için ise bu önerilerimizi lütfen dikkate alın.

 1. Kesinlik ile size ben senetle kredi veriyorum ama ön bazı masrafları ile ön ödeme yapmanız gerekiyor diyor ise asla ödeme yapmayınız. Aksi taktirde elinizdeki 3 kuruştan’da olursunuz.
 2. Mutlaka firmanın iletim bilgilerini alınız ve şirketi yerinde inceleyiniz.
 3. Senet doldurulduğu vakit mutlaka başvuru yapacağınız rakamın sonunun çizilerek kapatılmış olmasını dikkat ediniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün