Banka İletişim

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Hizmetleri 0850 220 50 00

Kamunun sahip olduğu bankalardan birisi olan Ziraat Katılım, adından da anlaşılacağı üzere İslami usullere göre faaliyetlerini sürdürmektedir. Faizsiz bir sisteme sahip olan Ziraat Katılım, normal bir bankanın yaptığı bütün işlemleri yapmaktadır. Bundan dolayı burası ile çalışan kişilerin herhangi mağduriyet yaşaması söz konusu değildir.

İnsanların bu alandaki talepleri dikkate alınarak yakın zamanda kurulan bankanın kısa sürede ciddi bir müşteri kitlesi oluştu. Müşteriler, banka şubeleri ve ATM’ler üzerinden yaptıkları bütün işlemleri, müşteri hizmetleri üzerinden de telefonla yapabilmektedir. Üstelik bu seçeneğin çok daha hızlı ve etkili olduğunu söylemek yanlış olmayacaktır.

Ziraat Katılım Bankası müşteri hizmetleri 0850 220 50 00 numaralı hat üzerinden insanların isteklerini gerçekleştirmektedir. Buradan döviz, kredi kartı, bankacılık ve benzer çok sayıda işlem yapılabilir. Para yatırma ve çekme dışındaki hemen her işlemin yapıldığı söylenebilir. Üstelik bütün bunlar sesli yanıt sistemi üzerinden, yani gerçek bir insan ile konuşmadan yapılmaktadır. Fakat bazı işlemler için insanlar, direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanma ihtiyacı hissetmektedir.

Ziraat Katılım Bankası Müşteri Temsilcisine Doğrudan Bağlanma

Müşteri hizmetlerinde bulunan sesli yanıt sistemi ne kadar iyi olursa olsun, insanlar bazen müşteri temsilcisi ile görüşmek ister. Müşteri temsilcisine bağlanmak ise sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Özellikle hangi menüde böyle bir seçeneğin yer aldığını bilmeyen insanlar için bu durum adeta eziyete dönüşebilir.

Ziraat Katılım Bankası müşteri temsilcisine doğrudan bağlanma için izlenecek olan yol genel itibari ile şu şekildedir:

  • Müşteri hizmetlerinin 0850 220 50 00 numarasını, sisteme kayıtlı telefon numaranızdan arayın.
  • Sırasıyla “2” ve “1” tuşlarına basın.
  • Bankanın soracağı kartın son 4 hanesi ya da şifreyi girin.
  • Bu aşamadan sonra “0” tuşuna basın.

Yukarıda bahsedilen adımların ardından kısa bir süre içinde direkt olarak müşteri temsilcisine bağlanmış olacaksınız. Böylece menüler arasında dolaşmayacak ve zaman kaybı yaşamayacaksınız.

Benzer Yazımız  Yapı Kredi Bankası Müşteri Hizmetleri 0850 222 0 444

Ziraat Katılım Bankası’nın internet bankacılığı hizmeti üzerinden de çok sayıda işlem yapılabilir. Üstelik buradan görülerek işlemler yapılacağı için insanlar nispeten daha rahat hissetmektedir. Bu seçeneği de deneyebilirsiniz.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün